Egyedülálló befektetési lehetőségként eladó a saját Tisza-parttal rendelkező, 24 szobás négycsillagos szálloda.
Az ingatlan alapterülete 18.000 m2, az épület hasznos alapterülete pedig 2.100 m2. Az ingatlant tulajdonosa 2022-ben teljes körűen, nagy gondossággal és szakértelemmel felújította.
A szálloda épülete a korszerű energetikai beruházásoknak köszönhetően optimális költségszinten üzemeltethető. A 3 rétegű nyílászárók, a 15 cm-es szigeteléssel ellátott homlokzat, valamint a 25 cm-es szigetelésű tetősíkok mind-mind hozzájárulnak a fenntartható működtetéshez. Ezeken kívül a 28 tábla napkollektor, valamint a gázfűtés mellett üzemelő pellet kazán is az alacsonyabb fenntartási költségszint elérését teszik lehetővé.
Az egész szálloda épülete klimatizált.
A hotel helyiségei, berendezése:
- 24 db hotelszoba fürdőszobával (60 férőhely)
- 100 fős étterem (300 m2) bútorozva, beépített hang-és vizuáltechnikával
- 55 fős konferenciaterem (70 m2)
- bowlingpálya
- felszerelt konyha
- belső uszoda (150 m2): fűthető medence, jakuzzi, szauna, szolárium
A fentieken kívül a hotel épületén belül 4 személyzeti szoba - fürdőszobával - is rendelkezésre áll, valamint egy tulajdonosi lakás (120 m2) nappalival, 2 hálószobával, konyhával és fürdőszobával.
Az első terasz (250 m2) bútorozottan, illetve a hátsó terasz szintén komplett bútorozva az ingatlan részét képezik. Az épülethez szépen gondozott kert, továbbá fűthető kültéri medence (115 m2) is tartozik.
Az ingatlan különlegességeihez sorolható még a 100 m hosszú óriáscsúszda, a strandröplabda-pálya és a gyermekjátszótér.
A szállodához - a hoteltől mindössze 200 m-re - saját tulajdonú Tisza-part, saját stég, csónakház és hajólerakó sólyapálya is tartozik!